PRAHA
Smolenská 137/22
101 00 Praha 10-Vršovice
info@canagency.cz
+420 724 885 426
ZLÍN
Náměstí Míru 174
760 01 Zlín
(uvnitř OCZ Zlaté jablko)
info@canagency.cz
+420 602 639 714

Cyklo Kubík

S Kubíkem to bude jízda!

  • Klient

    MASPEX Czech s.r.o.

  • Produkt

    Cyklo Kubík

  • Média

    App, TV, Online, Event

Nevíte kam s dětmi na kolo? Pro našeho klienta Maspex jsme připravili mobilní aplikaci a webovou stránku CykloKubík, která pomáhá rodinám s dětmi plánovat jejich cyklovýlety.

CSR Projekt pro Maspex

Naše agentura CAN Agency s hrdostí realizovala CSR projekt pro společnost Maspex a její značku dětských produktů Kubík. Tento projekt jsme kompletně navrhli a spravujeme ho od začátku do konce. Vytvořili jsme mobilní aplikaci CYKLOKUBÍK pro iOS a Android, která mapuje cyklotrasy vhodné pro rodiny s dětmi v České republice a na Slovensku.
O projektu

Cílem našeho projektu je motivovat děti k pohybu a pobytu v přírodě od útlého věku. V aplikaci CYKLOKUBÍK jsme již pokryli stovku ověřených cyklostezek, které jsou pečlivě vybrané, nafocené a popsané naším týmem. Rodiče tak mohou snadno naplánovat výlety s dětmi, které zahrnují zastávky u dětských hřišť, koupališť, památek a dalších atrakcí.

„Chceme děti motivovat k pohybu a pobytu v přírodě od útlého věku. Skvělou spoluprací s CAN.Agency se nám podařilo odstranit jednu z největších překážek, kterou musí rodiče řešit: organizaci výletu a výběr vhodné a hlavně bezpečné trasy,“ říká o projektu brand marketing manager Maspexu Jana Lindišová.

“Do projektu se zapojila celá agentura, protože se všichni snažíme víc hýbat, a tohle je skvělá výmluva jak toho docílit i v práci,” říká s úsměvem account directorka Hana Mádlová.

“CykloKubík je super projekt. Je skvělý, když má člověk možnost pracovat na něčem vyloženě pozitivním,” komentuje práci na kampani copywriterka CANu Tereza Weikertová

„Kdo mě zná, ví, že kolo miluju, a pokud naše kampaň pomůže vícero lidem objevit radost, kterou vám pohyb na kole dává, myslím, že jsme odvedli dobrou práci,“ dodává závěrem spolumajitel CAN Agency Jan Rauschert.

Jste připraveni s námi
spolupracovat?

Buďme v kontaktu.
Back

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy