PRAHA
Smolenská 137/22
101 00 Praha 10-Vršovice
info@canagency.cz
+420 724 885 426
ZLÍN
Náměstí Míru 174
760 01 Zlín
(uvnitř OCZ Zlaté jablko)
info@canagency.cz
+420 602 639 714

Obědy pro děti

Legendární kapela Metallica může na první pohled působit jako parta pěkně ostrých hochů. Ale ve skutečnosti mají srdce ze zlata. Už dávno nekoncertují jen proto, aby si vydělali na složenky. Série světových úspěchů je zaopatřila do konce života. A tak si na turné vyberou v každé zemi jeden charitativní projekt, kterému darují část výdělku z každého prodaného lístku. Již loni si pánové vybrali projekt Obědy pro děti společnosti Women for Women a letos „Obědy“ pro velký úspěch podpořili znovu, a to částkou, která vystačí na 72 000 obědů pro české školáky v tíživé rodinné situaci. Spolu s kolegyněmi z Woman for Woman jsme Metallice chtěli osobně poděkovat a udělat jim radost. A co kapelám většinou dělá radost? Zlaté a platinové desky! Stejným způsobem jsme jim tedy zarámovali klasický porcelánový talíř ze školní jídelny.

A navíc jsme přidali poděkování ve formě boom boxu. Z něj si hudebníci mohli na kazetě přehrát audio s remixem jejich hitovky „Nothing else matters“ zahrané na kuchyňské hrnce, sběračky a příbory. Text ke spotu pro kapelu namluvila jedna ze školaček v angličtině a jiní školáci zase kazeťák vyzdobili samolepkami, kterými chtěli udělat rockerům radost. Třeba kečupem v plamenech nebo heavy-metalovými hranolky.K OSOBNÍMU PŘEDÁNÍ DARŮ JSME

Dostali příležitost v backstage před jejich koncertem v letňanech. Byl to moment nečekaného dojetí na obou stranách. Dělat věci srdcem se prostě vyplatí.
  • Client

    Obědy pro děti

Open Project
Back

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy