PRAHA
Smolenská 137/22
101 00 Praha 10-Vršovice
info@canagency.cz
+420 724 885 426
ZLÍN
Náměstí Míru 174
760 01 Zlín
(uvnitř OCZ Zlaté jablko)
info@canagency.cz
+420 602 639 714

Super Jogurt

MILKO Super jogurt patří na trhu do kategorie proteinových výrobků.

  • Klient

    Polabské Mlékárny, a.s.

  • Produkt

    Super Jogurt

  • Média

    Packaging, TV, Online

Comtech_CAN navrhl design obalů a strategii komunikace, tak jako již několikrát během téměř třicetileté spolupráce se značkou MILKO.

Společnost POLABSKÉ MLÉKÁRNY, a.s. uvedla na trh v prosinci roku 2023 novinku pod názvem MILKO SUPER JOGURT, a to hned ve čtyřech variantách – bílý, jahoda, borůvka a čokoláda.

MILKO Super jogurt patří na trhu do kategorie proteinových výrobků. Ve 150g balení bílého jogurtu najdete 18 g bílkovin, v dalších příchutích pak 15 g proteinu. Všechny varianty navíc obsahují 0 % tuku. Tento produkt, vyráběný z kvalitních českých surovin, tak reflektuje trendy současného zdravého stravování. Což bylo zohledněno i v grafických návrzích.

„Minimalistický design nové řady SUPER JOGURT je založen na výrazné typografii a maximálním kontrastu pro co největší vizibilitu v regálech. Barevné schéma černé a bílé je inspirováno segmentem proteinových doplňků stravy,“ vysvětluje Eda Čaniga, senior art director agentury COMTECH_CAN.

COMTECH_CAN stojí také za realizací SUPER launch kampaně, která proběhla na sociálních sítích, na Youtube a v dalších online kanálech.

Jste připraveni s námi
spolupracovat?

Buďme v kontaktu.
Back

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy