PRAHA
Smolenská 137/22
101 00 Praha 10-Vršovice
info@canagency.cz
+420 724 885 426
ZLÍN
Náměstí Míru 174
760 01 Zlín
(uvnitř OCZ Zlaté jablko)
info@canagency.cz
+420 602 639 714
Back

Žádné slupky, samá šťáva

 

Zasadit

Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko stojí přímo v srdci krajského města Zlín a jednoduše ho nemůžete minout. Je dominantou hlavního zlínského náměstí a společně s radnicí přitahuje nejvíc pozornosti návštěvníků. Člověk tady najde všechno, co potřebuje. Stylové kavárny, prodejny se vším důležitým i příjemným. Veškeré služby, od lékárny přes optiku, banky, výrobu klíčů, květinářství až po kadeřnictví. A když zrovna doba přeje, všemu vévodí multikino se spoustou zábavy. Již od chvíle, kdy se dveře Zlatého jablka otevřely poprvé v roce 2008, má tento dům ambici být centrem módy a místem setkávání pro obyvatele města i návštěvníky z širokého okolí.

 

Zalévat

První propagaci jsme spustili v dubnu 2008. Tehdy jsme spolupracovali se zlínskou herečkou Petrou Hřebíčkovou, která pomáhala dělníkům na stavbě budovy Jablka. 360° komunikační kampaň zaplavila celý Zlínský kraj a zastřešoval ji slogan „Bez jablka není ráj“.

Dosavadní kampaň „V Jablku jste hvězdou vy“ zdůrazňovala originalitu každého návštěvníka a sex appeal značek v místních obchodech. Tuto myšlenku se snažíme udržet i nadále, přestože jsme se pustili do inovací designu komunikace Zlatého jablka. Novou komunikační kampaň jsme spojili s postupným znovuotevřením OZC Zlaté jablko po době covidové. Návštěvníky chceme zaujmout vzdušným funkčním stylem a jasně odlišitelnou vizuální linkou.

 

Sklidit

Díky pravidelným průzkumům zákaznického chování a kreativnímu zpracování kampaní se daří každý rok zvyšovat počet návštěvníků Jablka. Čísla vzrostla ze 3,5 milionu v roce otevření na 7 milionů v roce 2019. S počátkem covidového období v roce 2020 nastala velká omezení provozu v obchodních centrech. Zlaté jablko ale se svými zákazníky nikdy nepřestalo komunikovat a my už nyní navracíme jarní kampaní do Jablka život.

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy